OSRAM - E14 LED Star gyertya 1, 5W 136lm 2700K melegfehér 300° opál - 15W izzó helyett (4058075434189)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029502 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 100 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 1.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |