OSRAM - E14 LED Star gyertya 3, 3W 250lm 2700K melegfehér 200° - 25W izzó helyett (4058075430730)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033932 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 37 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 100 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.3 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |