OSRAM - E14 LED Star gyertya 4W 470lm 6500K daylight 300° - 40W izzó helyett (4058075446786)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029103 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 100 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Védettség: | IP20 |