OSRAM - E14 LED Star gyertya 7W 806lm 2700K melegfehér 200° - 60W izzó helyett (4058075428546)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027774 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 39 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 115 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |