OSRAM - E14 LED Star+ kisgömb 4W 470lm 2700K/4000K 320° - 40W izzó helyett (4058075434745)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029984 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K/4000 K |
| Védettség: | IP20 |