OSRAM - E14 LED Value Classic 7W, 806 lm, 3000 K, 60 W izzó helyett (2 darabos) (4058075627208)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033722 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 47 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 90 mm |
| Lámpatest fényáram: | 806 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Védettség: | IP20 |