OSRAM - E14 LED Value Classic gyertya fényforrás 7W, 806 lm, 2700 K, 60 W izzó helyett (2 darabos) (4058075479159)
5 / 5
5 / 5
| Termék ID: | #6027780 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 39 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 115 mm |
| Lámpatest fényáram: | 806 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |