OSRAM - E14 LED Value Classic kisgömb 4, 9W, 470 lm, 4000 K, 40 W izzó helyett (2 darabos) (4058075479234)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031347 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 82 mm |
| Lámpatest fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |