OSRAM - E14 R50 LED Star 1, 5W 110lm 2700K melegfehér 36° - 25W izzó helyett (4058075125902)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029709 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 85 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 1.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |