OSRAM - E14 RGBW LED Star+ kisgömb 4, 9W 470lm 2700K melegfehér 200° - 40W izzó helyett, távirányítóval (4058075430877)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030835 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 47 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 91 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Színhőmérséklet: | fehér és változtatható szín (RGBW) |
| Védettség: | IP20 |