OSRAM - E14 T26 LED Special 2, 3W 200lm 6500K daylight 160° - 20W izzó helyett (4058075432789)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031161 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 25 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 63 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.3 W |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Védettség: | IP20 |