OSRAM - E27 8.5W 2700K 806lm (4058075593176)
0 / 5
0 / 5
8.5 wattos (60 wattnak megfelelő) E27 foglalatú 806 lumen 2700K színhőmérsékletű fényforrás.
| Termék ID: | #6032868 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Fényhasznosítás: | 94 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Sugárzási szög: | 200 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |