OSRAM - E27 8.5W 2700K (P224748KS)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Osram gyártótól 1710.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033996 |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 8.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Típus: | LED izzó |