OSRAM - E27 LED, 5, 7 W, 1055 lm, melegfehér fényű, dimmelhető, opál búra (Classic-B) (4099854065637)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028438 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 60 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1055 lm |
| Magasság méret: | 105 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.7 W |
| Szélesség méret: | 60 mm |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |