OSRAM - E27 LED SStar 14W 1521lm 2700K melegfehér, szabályozható 220° - 100W izzó helyett (4058075433823)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033149 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 115 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 14 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |