OSRAM - E27 LED SStar 7, 8W 1055lm 4000K hidegfehér, szabályozható 300° - 75W izzó helyett (4058075434967)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029994 |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 104 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7.8 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |