OSRAM - E27 LED SStar+ Edison 5, 8W 806lm 4000K hidegfehér, szabályozható 300° - 60W izzó helyett (4058075603059)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031380 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 64 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 143 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.8 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |