OSRAM - E27 LED SStar gyertya 4, 8W 470lm 2700K melegfehér, szabályozható 300° opál - 40W izzó helyett (4058075435025)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033450 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 95 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.8 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |