OSRAM - E27 LED SStar+ óriásgömb 11W 1521lm 4000K hidegfehér, szabályozható 300° - 100W izzó helyett (4058075602939)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028933 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 124 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 168 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 11 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |