OSRAM - E27 LED Star 10W 1521lm 6500K daylight 300° - 100W izzó helyett (4058075435445)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027885 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 105 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Védettség: | IP20 |