OSRAM - E27 LED Star 2, 5W 250lm 2700K melegfehér 300° - 25W izzó helyett (4058075434165)
2 / 5
2 / 5
| Termék ID: | #6031141 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 105 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |