OSRAM - E27 LED Star 24W 3452lm 2700K melegfehér 320° - 200W izzó helyett (4058075619074)
3 / 5
3 / 5
| Termék ID: | #6031313 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 162 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 24 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |