OSRAM - E27 LED Star 4, 9W 470lm 6500K daylight 200° - 40W izzó helyett (4058075304192)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032989 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 55 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 95 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Védettség: | IP20 |