OSRAM - E27 LED Star kisgömb 4W 470lm 2700K melegfehér 300° opál - 40W izzó helyett (4058075437067)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033015 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 77 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |