OSRAM - E27 LED Star nagygömb 11W 1521lm 4000K hidegfehér 300° - 100W izzó helyett (4058075605848)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027489 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 135 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 11 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |