OSRAM - E27 LED Star nagygömb 6, 5W 806lm 2700K melegfehér 300° - 60W izzó helyett (4058075808713)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031199 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 135 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |