OSRAM - E27 LED Value Classic 10W, 1055 lm, 3000 K, 75 W izzó helyett (2 darabos) (4058075630277)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032902 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 118 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1055 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 10 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Védettség: | IP20 |