OSRAM - E27 LED Value Classic 4, 9W, 470 lm, 2700 K, 40 W izzó helyett (2 darabos) (4058075478893)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029909 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 55 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 95 mm |
| Lámpatest fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |