OSRAM - E27 R63 LED SStar 5, 9W 350lm 2700K melegfehér, szabályozható 36° - 60W izzó helyett (4058075126008)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028957 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 63 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 102 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.9 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |