OSRAM - E27 R80 LED Star 9, 1W 670lm 2700K melegfehér 36° - 100W izzó helyett (4058075433267)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032911 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 80 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 113 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9.1 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |