OSRAM - G9 LED Special 3W 320lm 2700K melegfehér, szabályozható 320° - 30W izzó helyett (4058075607286)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030805 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 16 mm |
| Fejelés: | G9 |
| Hosszúság méret: | 52 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 3 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |