OSRAM - G9 LED Special 4, 2W 470lm 4000K hidegfehér 300° - 40W izzó helyett (4058075432420)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030378 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 20 mm |
| Fejelés: | G9 |
| Hosszúság méret: | 52 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.2 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |