OSRAM - GU10 LED SStar+ 4, 1W 350lm 2700K melegfehér, szabályozható 120° - 32W izzó helyett (4058075613126)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032958 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 55 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.1 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |