OSRAM - GU10 LED SStar+ 4, 7W 350lm 4000K hidegfehér, szabályozható 36° - 50W izzó helyett (4058075613102)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028237 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 54 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.7 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |