OSRAM - GU10 LED SStar+ 6, 7W 575lm 4000K hidegfehér, szabályozható 120° - 46W izzó helyett (4058075613188)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028184 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 55 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.7 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Védettség: | IP20 |