OSRAM - GU10 LED Value 4, 5W 350lm 2700K melegfehér 60° - 50W izzó helyett (4058075598942)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030066 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 54 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |