OSRAM - GU4 12V LED SStar 4, 5W 345lm 2700K melegfehér, szabályozható 36° - 35W izzó helyett (4058075433229)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030774 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | GU4 |
| Hosszúság méret: | 38 mm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |