OSRAM - GY6, 35 12V LED Special 4W 470lm 2700K melegfehér 320° - 40W izzó helyett (4058075607224)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030374 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 18 mm |
| Fejelés: | GY6.35 |
| Hosszúság méret: | 50 mm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |