OSRAM - Led Star+ B E14 LED 4W 470lm GlowDim 2200-2700K szabályozható - 40W izzó helyett (4058075435490)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6032913 |
| Átmérő méret: | 35 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 115 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Színhőmérséklet: | 2200-2700 K |
| Védettség: | IP20 |