OSRAM - LEDVANCE B40 E14 4.9W 2200-5000K 425lm (P227200)
0 / 5
0 / 5
Érezd magad jobban otthonodban: a Ledvance Sun@Home technológiájú fényforrása a napfényre leginkább hasonlító, természetes fényt bocsájt ki. Mindez a kiemelkedő, CRI95-ös színvisszaadási index-szel rendelkező, a legmodernebb technológiákat tartalmazó Fullspectrum LED-eknek köszönhető. A csökkentett kék fénnyel üzemelő LED-ek segítenek általános közérzeted javításában, illetve alvásod ritmusát és intenzitását is jobbá teszik. Az innovatív, speciális bevonatnak köszönhetően pedig a Ledvance Sun@Home fényforrása segít az otthoni szagok és kórokozók elpusztításában is. A meglévő E14-es fényforrásod kiváltására is alkalmas, 425 lumen fényáramú Ledvance Smart+ WIFI Sun@Home E14 4,9W 425lm 2200-5000K TW a Ledvance Smart+ WiFi alkalmazással vezérelhető. Többek között állíthatod a fényáramát, változtathatsz a színhőmérsékleten 2200-5000K között és összekapcsolhatod a Google Asszisztens és az Amazon Alexa virtuális asszisztensekkel is.
| Termék ID: | #6029973 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 425 lm |
| Fényhasznosítás: | 86 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Sugárzási szög: | 220 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2200 K |
| Színvisszaadási index: | 95 % |
| Típus: | LED izzó |