OSRAM - LEDVANCE E27 8.8W 806lm 2700K (4058075594166)
0 / 5
0 / 5
Osram PARATHOM DAYLIGHT SENSOR CLASSIC A 4058075594166 LED körte fényforrás E27 8,8W 2700K Ra80 806Lm 230V alkonykapcsolós
| Termék ID: | #6027343 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 806 lm |
| Fényhasznosítás: | 91 lm/W |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 9 W |
| Sugárzási szög: | 200 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |