OSRAM - LEDVANCE Star E27 2W 235lm (4058075816077)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Star színes LED körte, sárga, üveg búra, 2,5W 235lm 2200K E27, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: sárga, sugárzási szög: 300 fok, energiaosztály: 0, fényhasznosítás: 94 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 15 W, termék hossza: 105 mm, termék átmérője: 60 mm Típus Izzó Izzó foglalat E27 Fény színe Sárga Fogyasztás 2,0000000 Fényerő 235,0000000 Lámpa élettartam (ECO) 15000,0000000 Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint. Jótállás: 36 hó
| Termék ID: | #6031052 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 10 lm |
| Fényhasznosítás: | 94 lm/W |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Típus: | LED izzó |