OSRAM - LEDVANCE Vintage 1906 E27 2.80W 2400K (4058075808171)
0 / 5
0 / 5
OSRAM Vintage LED cső, átlátszó üveg búra, 2,5W 200lm 2000K E27, átlagos élettartam: 15000 óra, fényszín: extra meleg fehér, sugárzási szög: 300 fok, fényhasznosítás: 80 lm/W, kapcsolásszám: 100000, kiváltott hagyományos izzó: 20 W, termék hossza: 138 mm, termék átmérője: 32 mm
| Termék ID: | #6029433 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 200 lm |
| Fényhasznosítás: | 80 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.5 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |