OSRAM - LEDVANCE Vintage P45 E14 4.50W 420lm 2400K (4058075293496)
0 / 5
0 / 5
Osram 4058075293496 LED kisgömb COG E14 4W 410Lm 2400K sárga búra VINTAGE 1906 CLAS P35 230V
| Termék ID: | #6027419 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 420 lm |
| Fényhasznosítás: | 93 lm/W |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.5 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |