OSRAM - Vintage 1906 Edison, 4W, 410 lm, 2400K, E27 LED fényforrás (4099854091377)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029877 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 64 mm |
| Lámpatest fényáram: | 410 lm |
| Magasság méret: | 143 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szélesség méret: | 64 mm |
| Színhőmérséklet: | 2400 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |