OSRAM - Parathom E27 5.9W 2700K 345lm (4058075097308)
5 / 5
5 / 5
Foglalat: E27, Teljesítmény / Fogyasztás: 5.90W, Termék típus: Ledes izzó fényvető típus, Lámpa forma: R80, Élettartam (óra): 25000h, Hosszúság: 115mm, Átmérő: 80mm, Üzemi feszültség: 220... 240V, Fényerőszabályzóval működik (dimmelhető): Szabályozható, Színhőmérséklet: 2700k, Fényáram: 345lm, Sugárzási szög: 36 °, Termékcsalád: PARATHOM R80 DIM, Fényforrás színe: Meleg Fehér, Brand: Osram
| Termék ID: | #6030799 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 345 lm |
| Fényhasznosítás: | 58 lm/W |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.9 W |
| Sugárzási szög: | 36 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 90 % |
| Típus: | LED izzó |