OSRAM - Parathom GU10 4.5W 4000K 230lm (4058075095144)
0 / 5
0 / 5
Foglalat: GU10, Teljesítmény / Fogyasztás: 4.50W, Termék típus: Ledes izzó PAR típus, Lámpa forma: PAR51, Élettartam (óra): 25000h, Hosszúság: 55mm, Átmérő: 51mm, Üzemi feszültség: 220... 240V, Fényerőszabályzóval működik (dimmelhető): Szabályozható, Színhőmérséklet: 4000K, Fényáram: 230lm, Sugárzási szög: 36 °, Termékcsalád: PARATHOM PRO PAR16, Fényforrás színe: Hideg fehér, Brand: Osram
| Termék ID: | #6033676 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 230 lm |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.5 W |
| Sugárzási szög: | 36 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 90 % |
| Típus: | LED izzó |