OSRAM - PARATHOM PAR16 4.30W GU10 4058075608078
0 / 5
0 / 5
Fedezze fel a világítástechnika legújabb fejlesztéseit a GU10 LED izzókkal! Ezek a fényforrások magas teljesítményű LED technológiát alkalmaznak, hogy élénk és energiatakarékos megvilágítást biztosítsanak otthonában vagy irodájában. A GU10 LED izzók hosszú élettartamukkal és alacsony energiafogyasztásukkal kiemelkednek a hagyományos fényforrások közül. Széles választékban elérhetők, így könnyedén megtalálhatja a megfelelő fényerősséget és színhőmérsékletet az Ön igényeinek megfelelően. Frissítse otthona vagy munkahelye világítását a GU10 LED izzókkal, és élvezze a kiváló minőségű megvilágítás előnyeit!
| Termék ID: | #6033506 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 350 lm |
| Fényhasznosítás: | 81 lm/W |
| Névleges feszültség: | 240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.3 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |