OSRAM - R7s LED Special Line 12W 1521lm 2700K melegfehér 360° - 100W izzó helyett (4058075432635)
4 / 5
4 / 5
| Termék ID: | #6028874 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 28 mm |
| Fejelés: | R7s |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 12 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |