OSRAM - R7s LED Special Line 6, 5W 806lm 2700K melegfehér 330° - 60W izzó helyett (4058075432598)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6031030 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 29 mm |
| Fejelés: | R7s |
| Hosszúság méret: | 78 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Védettség: | IP20 |